Przekazanie 1,5% podatku: Twoja Szansa na Wsparcie Hospicjów i Osób Chorych

Czy wiesz, że możesz mieć bezpośredni wpływ na poprawę jakości życia osób chorych oraz wsparcie dla hospicjów, przekazując zaledwie 1,5% swojego podatku? To prosta i skuteczna droga do pomocy tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

Działalność hospicjów odgrywa nieocenioną rolę w życiu osób cierpiących na choroby terminalne oraz ich rodzin. To właśnie tam, w atmosferze troski i wsparcia, pacjenci mogą spędzić swoje ostatnie dni z godnością i komfortem. Jednakże, aby hospicja mogły działać efektywnie, potrzebują wsparcia finansowego. Właśnie dlatego zachęcamy Cię do przekazania 1,5% swojego podatku na rzecz działalności hospicjów oraz zakupu łóżek ze sterowaniem elektrycznym dla osób poważnie chorych. To drobna kwota dla Ciebie, ale ogromna szansa dla tych, którzy zmagają się z bólem i cierpieniem. Przekazując swój podatek na te cele, uczestniczysz w budowaniu lepszego świata dla osób chorych i umożliwiasz hospicjom zapewnienie kompleksowej opieki na najwyższym poziomie. Twój wkład może sprawić, że dla wielu osób przebywających w hospicjach ich ostatnie dni będą spokojne i pozbawione niepotrzebnego cierpienia.

Wsparcie zakupu łóżek ze sterowaniem elektrycznym dla osób poważnie chorych jest niezwykle istotne. Takie łóżka pozwalają na regulację pozycji ciała, co jest kluczowe dla komfortu i zapobiegania powikłaniom u pacjentów o ograniczonej mobilności.

Dzięki Twojemu wsparciu hospicja będą mogły kontynuować swoją misję pomocy i wsparcia dla osób chorych, a osoby poważnie chore otrzymają niezbędne łóżka ze sterowaniem elektrycznym, które poprawią ich komfort i jakość życia.

Nie czekaj, przekaż swój 1,5% podatku już dziś i dołącz do grona ludzi, którzy czynią świat lepszym miejscem dla wszystkich. Dziękujemy za Twoją hojność i współczucie!

LINK DO PROGRAMU ROZLICZJĄCEGO PIT 2024

LINK DO MATERIAŁÓW GRAFICZNYCH