Święto najmłodszych podczas festynu rodzinnego z okazji Dnia Dziecka

Po raz kolejny zorganizowaliśmy festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka! To niezapomniane wydarzenie, które odbyło się dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Tczewa, przyciągnęło dzieci z całego miasta, oferując wiele atrakcji i niezapomnianą zabawę dla wszystkich.

Hitem festynu były darmowe dmuchane zjeżdżalnie, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno u dzieci małych i dużych. Wielobarwne i pełne radości zjeżdżalnie były jednym z najbardziej widowiskowych elementów całego wydarzenia. Dzieci skakały z radości na trampolinach, wykazując nieskończone ilości energii, podczas gdy rodzice obserwowali z uśmiechem na twarzy.

Wielkim hitem festynu była również darmowa wata cukrowa, która cieszyła się ogromnym powodzeniem. Słodki smak waty cukrowej roznosił się po całym miejscu, a dzieci z wypiekami na twarzach zajadały się tym przysmakiem. To był prawdziwy rarytas, który sprawił, że festyn był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Przez całe wydarzenie towarzyszyły nam energetyczne koncerty dzieci z Centrum Kultury i Sztuki pod opieką Agaty Sowy oraz wspaniały koncert  Magdaleny Bukowskiej. Młodzi artyści zaskoczyli publiczność swoim talentem i niesamowitą pasją do muzyki. Ich występy były pełne energii i radości.

Na deser główna gwiazda wieczoru, Gosia Andrzejewicz, zaśpiewała największe przeboje. Jej niezwykły głos i charyzma porwały wszystkich uczestników festynu. Ludzie śpiewali razem z nią tworząc niepowtarzalną atmosferę wspólnej zabawy i radości.

Ten festyn to świetna zabawa możliwa dzięki zaangażowaniu pracowników Caritas Diecezji Pelplińskiej, wsparciu naszego partnera Zakładu Usług Komunalnych w Tczewie, który zadbał o infrastrukturę sceniczna i zaplecze oraz wsparciu Iglotex S.A i  Gościniec & Hotel nad Wisłą. Zadanie było współfinasowane w ramach konkursu na realizacje zadań publicznych z budżetu Miasta Tczewa.