Spotkanie Wigilijne

17 grudnia 2019 ponownie mogliśmy spotkać się, by tradycyjnie przełamać się opłatkiem. Tym razem odbyło się to w Pomyjach, w świetlicy udostępnionej nam przez zaprzyjaźnione Koło Gospodyń Wiejskich w Pomyjach.

Każdy uwielbia magię świąt. By poczuć ją już teraz, nasi Uczestnicy przybyli na spotkanie wraz ze swoimi Rodzicami lub Opiekunami. Panowała rodzinna atmosfera.

Przybyłych gości przywitała kierownik naszych Warsztatów, Sandra Derdowska. Potem, za sprawą grupy naszych Uczestników mogliśmy  wczuć się w atmosferę świąt, oglądając widowisko o Bożym Narodzeniu. Sprawczynią tego całego zamieszania była nasza terapeutka, Dorota Pyrkowska, która całość wyreżyserowała. Potem nadszedł czas przełamania się opłatkiem, śpiewania kolęd, wręczenia świątecznych upominków. A wszystko dobywało się przy suto zastawionych stołach. W przygotowanie tradycyjnych, wigilijnych potraw włączyli się Rodzice i Opiekunowie naszych podopiecznych. Serdecznie dziękujemy! Wszystko było pyszne!

Tak miło spędzony czas minął szybko. Teraz pozostaje na  oczekiwać Wigilii spędzonej z bliskimi w naszych domach. No i czekamy na św. Mikołaja, może wpadnie przez komin z jakimś prezentem….